Svatby

Slavnostní obřad, lahodná hostina, nekonečná zábava a pohodlné ubytování – vše na jediném místě.

Náš penzion spojený s útulnou kavárnou, autentickým vinným sklípkem a soukromým dvorkem vám přináší nepřeberné možnosti pro realizaci vaší vysněné svatby.

Maximální kapacita až pro 100 hostů (30 míst v kavárně, 30 míst ve vinárně a 40 míst na zahrádce). Ideální volbou pro svatbu je počet hostů mezi 40 až 60 osobami.

Nabízíme pohodlné ubytování s celkovou kapacitou 18 lůžek a 2 přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a wifi připojením. Pro novomanžele máme připravené apartmá zdarma.

Parkování je k dispozici přímo u kavárny. Další velké parkoviště pro až 103 automobilů je dostupné pouze 150 metrů od našeho zařízení.

Můžeme pro vás zajistit široké spektrum služeb, včetně programu pro děti s profesionálními animátory, cateringových služeb a koktejlového baru s barmanskou show. Naše nabídka zahrnuje širokou paletu alkoholických i nealkoholických nápojů za výhodné ceny.

Víme, že svatební den patří mezi nejdůležitější okamžiky života každého z nás, proto rádi vyhovíme všem přáním a připravíme dokonalý svatební den či romantický víkend.

Bude nám ctí podílet se na vaší významné události, proto nás neváhejte oslovit s nezávaznou poptávkou a možností osobní prohlídky objektu Laskala.

Naplánujte si prohlídku

Tel: +420 777 899 151

Back to Top